PROMOSYON PLASTİK KALEM


Malzemesi plastikten olan iç bölümünde ise yazmak için farklı yoğunluklara sahip farklı renklerde mürekkep bulunan ve silinme özelliği olmayan yazı amaçlı kullanılır.

 Plastik tükenmez kalemler üzerine logo yazı ve farklı baskı teknikleri ile baskı yapılabildiği için genelde promosyon amaçlı en çok rağbet gören ve sık kullanılan bir üründür.
Kalem üzerine UV baskı uygulanmaktadır. Baskı seçenekleri tek yön veya çift yöndür. Baskı alanı 5x0.7cm'dır. Renk sınırı yoktur. Kalem ebatı 13.5 cm'dır.


Evde, ofiste, dışarıda kaleme ihtiyaç duyduğumuz anlar oldukça fazla. Özellikle firmaların reklam amaçlı bastırdığı promosyon kalemlere ofislerde sıklıkla rastlamak mümkün.Kullanımı bu kadar yaygın olan kalem ürünü reklam ve promosyonunu yapmak isteyen firmalar tarafından tercih edilebilecek en iyi ürünlerin başında geliyor. Eşantiyon kalemde denilen promosyon kalemler genellikle firmaların logo, adres ve iletişim bilgilerinin yer alacağı şekilde basılıyor. İlaç firmaları, restoranlar, oteller, kurumsal şirketler, bankalar, turizm acentaları, eğitim ve etkinlik düzenleyen organizasyon şirketleri vb. bir çok farklı sektör için baskılı kalemler güzel ve kullanışlı bir reklam aracı

BİLGİ SAYFALARI

Fiyatlar adede göre değişir
Yüklenecek Dosya Hangi Formatda olmalıdır
Sipariş Teslim Süresi ve Kargo Takip
Profesyonel Tasarım Hizmeti Nedir
Tasarımımı Kendim Yapmak isitiyorum
Nasıl Sipariş verebilirim
- Ürünler Hakkında Genel Bilgi
Sıkça Sorulan Sorular

İLETİŞİM HATLARIMIZ

SOSYAL MEDYADA BİZ

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

UV Baskı (Kalem Hariç)

  • Ürün Kodu: OFİSUVKB01
  • Stok Durumu: 9999999
  • 0,89 ₺

  • Vergiler Hariç: 0,75 ₺

  • 100 adet ve üzeri 0,59 ₺
  • 250 adet ve üzeri 0,41 ₺
  • 500 adet ve üzeri 0,38 ₺

Mevcut Seçenekler:

Resim Dosyası
Yükleme dosyası boş.

Satın alabilmek için asgari adet: 50