250-350 gr. kuşe kağıt

CEPLİ DOSYA

   Antetli kağıt kullanmak firmaların prestiji açısından çok önemlidir. Firmaların resmi ve özel yazışmalarında bu kağıtlardan kullanması işlerin daha ciddi yürümesini sağlayan bir etkendir. Bu kağıtlar gerek elle yapılan yazışmalarda, gerekse bilgisayar ortamında yazıcıdan alınan çıktılarda kullanılabilmektedir. Antetli kağıtlar özel ya da resmi kurumlarda firmayı temsil edecek olan kartvizit görevi göreceğinden, yapımına özen gösterilmesi geren bir çalışmadır.


Zarf  Tasarımı kullanılacak olan zarf boyutuna uygun şekilde yapılmaktadır. İster torba zarf, ister diplomat zarf, ister pencereli zarf ihtiyacı olsun. Her şekilde uygun olacak biçimde zarfın üzeri firmayı yansıtacak şekilde basılır.


Sunum dosyası adıyla da bilinen cepli dosyalar, kurumsal firmaların tekliflerin ya da sunumlarını ilettikleri dosya türüdür. Teklif, kartvizit, katalog ya da broşür vb. tanıtım araçlarını aynı anda müşteriye sunduğu için büyük kolaylık sağlarlar. Kullanım amacı ve türüne göre farklı tasarım ve ebatlara sahip olan cepli dosyalarda genel olarak ya mat ya da parlak kuşe kâğıt kullanılır. Cepli dosya baskısında genellikle 250 ile 350 gram arasında kuşe kâğıt tercih edilir. Firmaların kurumsal kimliği ile bir bütünlük içerisinde olmalıdır. Cepli dosya tasarımı ve baskısı için,dijitalekspres.com üzerindeki hazır şablonları kullanabilir ya da kendi tasarımlarınızı yükleyip kolayca baskı alabilirsiniz.


BİLGİ SAYFALARI

Fiyatlar adede göre değişir 
Yüklenecek Dosya Hangi Formatda olmalıdır 
Sipariş Teslim Süresi ve Kargo Takip 
Profesyonel Tasarım Hizmeti Nedir 
Tasarımımı Kendim Yapmak isitiyorum 
Nasıl Sipariş verebilirim 
- Ürünler Hakkında Genel Bilgi 
Sıkça Sorulan Sorular 

İLETİŞİM HATLARIMIZ

SOSYAL MEDYADA BİZ

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Cepli Dosya

  • Ürün Kodu: DB AK/Z DOSYA
  • Stok Durumu: 9999
  • 5,50 ₺

  • Vergiler Hariç: 5,50 ₺

  • 50 adet ve üzeri 4,50 ₺
  • 100 adet ve üzeri 4,00 ₺
  • 250 adet ve üzeri 3,50 ₺

Mevcut Seçenekler:

Resim Dosyası
Yükleme dosyası boş.

Satın alabilmek için asgari adet: 10